Festival BARF 2012

Festival BARF 2012

Na drugi Beogradski autorski rok festival BARF 2012, je bilo prijavljeno preko 70 autorskih rok bendova, a finalno veče na kome je nastupilo 12 finalista je održano 22.12.2012 u velikoj sali NU Božidar Adžija – “Božidarcu“.

Festival BARF 2012

Grupa “Клот” je osvojila najviše glasova po odluci žirija i dobila 100.000,00 dinara.

Grupa “R’umors” je osvojila drugo mesto po odluci žirija i dobila 30 sati snimanja u muzičkom studiju “Jimmy”.

Treću nagradu i 35.000,00 dinara, kao nagradu publike, je dobila grupa “Amnezija”.

Festival BARF 2012 – redosled bendova po odluci žirija:

1. Клот
2. R’umors
3. Thank you Baudelaire
4. Marko Aleksandar Gajić
5. Bas i Stega
6. Dok 7
7. Loud
8. Nikad više Embrio
9. Amnezija
10. Dilema
11. Šalterski službenik
12. Bite

Zahvaljujemo se:      

  • članovima žirija: Branki Glavonjić, Žiki Jeliću i Miodragu Milinkoviću – Debelom
  • partnerima festivala:  Sokoju i sekretrarijatu za kulturu Skupštine grada Beograda
  • sponzorima: Studiju “Jimmy”, “Stunneru” i muzičkoj kući “Marić”
  • medijima: Muzičkoj Televiziji Srbije, Radio 202, Studio B, emisiji Jelen Top 10, TV Pink, Blic, 24 sata
  • internet portalima: TMM, Rocksvirke, Mjuznews, Metal Serbia, Next Parties, Popboks, B 92, Balkan Rok, RTS
  • Atomic studiju za video prezentaciju i opremu
  • internet provajderu Panet iz Pančeva
  • Duletu Milojeviću i Vračar Rocks
  • Braci na binskoj opremi i trudu

Spisak svih prijavljenih bendova i autora na Festivalu BARF 2012: Bas i Stega, Šalterski službenik, Dilema, Marko Aleksandar Gajić, Nikad Više Embrio, Bite, Thank You Baudelaire, Клот, Amnezija, Dok 7, Loud, R’umors, Inbox, Andrija Babović, Dr. Haos, The Endlessfall, Deathline, Amala, Crveni Storno, Ne Tamo, Hod, Sink, Ručni rad, Sexdrive, Plavet, Gnjile, Last Minute, Walter, Drugo lice, Lavirint Sećanja, Solo, Limbo, Johnny L`Ove, Anita Iličić, Kler, Bulevar vodenih mozaika, The Horsemen, The Petting blues band, Ljute Papričice, Burning Circle, sHpiritus MOvens, Defect Gloria, Sticky Notes, Ulična rasvjeta, Zemljotres, The Long Noses, Helm, Dejan Ćurčić band, Case: Remnant, Deja Vu, Kasirke, Next Kodex, Nikola Vuković, Medlocks, Kulturno Zabavni Program, Drugi Format, Nade iz inkubatora, Nema Letta, Pentru di Zeche Zeche, SynophiA, ANTI-INFRAKT, RECYCLEBeINg, Stereo Tip, HellJack, Alek Novak, Saspekti, Ptica rugalica, InfinitY, Alitor, Dingospo Dali, Zvučni Zid, Half Step Down